Tlač

Pre našich klientov tlačíme materiály vo vlastnej tlačiarni technológiou ofset a digitálnou tlačou až do formátu A2 (650x475mm) resp. i väčších. V základnej ponuke sú katalógy vo väzbe V1 a V2, kalendáre s twin väzbou, UV tisk, parciálny lak, samoprepisovacie formuláre s číslovaním, hlavičkové papiere, letáky, vizitky. Poskytujeme dokončovacie spracovanie: laminátovanie, rezanie, perforovanie, bigovanie, dierovanie, výseky, rôzne väzby (V1,Vľ, krúžková..), falcovanie – skladanie, archová montáž…

Ku každej zákazke pristupujeme individuálne, pripravíme kalkuláciu v závislosti na použitej technológii, typu papieru a nákladu. Doručenie po celej Českej republike je zdarma.

Pre individuálne potreby zákazníkov zabezpečujeme vlastným personálom:

mailing, obálkovanie, štítkovanie, kompletizáciu, podanie na poštu, analýza spätných zásielok…

Logistiku tlačových materiálov – skladovanie, postupná expedícia, evidencia…

Doplnkové služby:

ražbu, slepotisk, termotisk, kašírovanie, výroba obalu, etikety, samolepky, diplomy, pohľadnice, mapy/dosky s výsekom, komplimentky, cenníky, návody k obsluhe, účtenky, faktúry, objenávkové formuláre aj číslované, plagáty, publikácie, leporelá, puzzle, pexeso, omaľovánky, výročné správy…

TISK OFSETOVÝ – Sakurai Oliver- 5 farebný tlačový stroj

Predstavuje najmodernejší rad s ergonomickým designom a s malým pôdorysom. Robustný rám umožňuje maximálnu rýchlosť tlače 16 000 v/h vo formáte A2. Vďaka dvojnásobnému priemeru cylindrov ponúka neprekonateľnú tlačovú kvalitu a tlač na media od 0,04 do 0,6 mm.

Využitie stroja môže byť vo variantách – pre suchý ofset, pre tlač UV farbami alebo súčasne pre suchý ofset UV farbami.

Digitálna tlač – HP Indigo

HP Indigo prináša užívateľom bezkonkurenční kvalitu tlače za dostupnú cenu. Jedná sa o najlepší model rady tlačových strojov HP Indigo, ktorý je určený predovšetkým na tlač klasických štyrfarebných zákaziek. Často je nasadzovaný tiež pre produkciu fotografií a fotokníh.

Možnosť použitia až 5 barieb (CMYK + Pantone farba), automaticky duplexná tlač, farebná stabilita a presnosť v rámci tlače zákazky a pri jej opakovaní.

Cennou devízou stroja je rovnako ako u celej výrobnej rady – veľmi dlhá životnosť stroja.

Nezáväzný dopyt